Bet Builder στο Πορτογαλια – Γαλλια

Η Πορτογαλία και η Γαλλία συναντώνται στον προημιτελικό του Euro 2024 στο Αμβούργο την Παρασκευή. Σε μια επανάληψη του τελικού του 2016, οι Γάλλοι μπορούν να εκδικηθούν για την ήττα, οκτώ χρόνια μετά.

H καλύτερη Euro Offer aπό τη Novibet και τη Wolt!
Προσφορά* Ευρωπαϊκων διαστάσεων
Bonus Code EUROWOLT
Valid Until: Ιούλ 14, 2024
*New Players Only
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις διαθέσιμοι στο novibet.gr/info/oroi

Στις λεπτομέρειες το Πορτογαλια – Γαλλια

Οι αγώνες της Γαλλίας για το Euro 2024 έχουν κατά μέσο όρο μόλις 1,00 γκολ ανά αγώνα συνολικά.

Και οι δύο ομάδες έχουν σκοράρει μόνο σε έναν από τους αγώνες της Γαλλίας μέχρι στιγμής και σε μόνο έναν από τους αγώνες της Πορτογαλίας σε αυτό το τουρνουά.

Εξαιρουμένων των πέναλτι, η Πορτογαλία έχει κερδίσει μόνο έναν από τους πέντε νοκ άουτ αγώνες της σε μεγάλες διοργανώσεις από τότε που κέρδισε το Euro 2016.

Η Γαλλία θα πρέπει να είναι η πιο φρέσκια ομάδα αφού η Πορτογαλία πέρασε την Σλοβενία ​, με τον Κριστιάνο Ρονάλντο μεταξύ αυτών που έπαιξαν όλα τα 120 λεπτά. Οι Γάλλοι αμύνονται καλά, έχοντας παραχωρήσει μόλις ένα γκολ μέχρι στιγμής στο Euro 2024.

Ένα Bet Builder για το Πορτογαλια – Γαλλια, είναι η ισοπαλία στο ημίχρονο, under 2,5 γκολ και under 1,5 στο ημίχρονο μαζί με την Πορτογαλία να έχει περισσότερες κίτρινες κάρτες.

Η απόδοση είναι στο 6,00 στην Novibet.gr

Σε ένα πιο δύσκολο θα επιλέξω το under 2,5, ισοπαλία στο παιχνίδι, Πορτογαλία να πάρει περισσότερες κίτρινες κάρτες, ο Κριστιάνο Ρονάλντο να έχει μία προσπάθεια στην εστία και ο Πέπε να δεχτεί κίτρινη κάρτα.

Η απόδοση ανεβαίνει στο 29,00 στην Novibet.gr

Οι Γάλλοι είναι το φαβορί σύμφωνα με τις αποδόσεις στις στοιχηματικες εταιριες, με πιθανότητα 43,5% να κερδίσουν αυτό τον προημιτελικό.

Η Γαλλία προκρίθηκε με αυτογκόλ του Γιαν Βερτόνγκεν στο 85ο λεπτό, σφραγίζοντας τη νίκη με 1-0 επί του Βελγίου. Ενώ η Πορτογαλία, αγωνίστηκε 120 λεπτά κόντρα στη Σλοβενία, αλλά απόλαυσε την τέλεια διαδικασία των πέναλτι με τον Ντιόγκο Κόστα να πραγματοποιεί τρεις αποκρούσεις.

Σύμφωνα με την πρόσφατη προϊστορία τέσσερις από τις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις να έχουν ένα ή λιγότερα γκολ. Η Γαλλία είναι αήττητη σε αυτά τα παιχνίδια μέσα σε 90 λεπτά.

Οι Ίβηρες ελπίζουν να έχουν όλους τους παίκτες σε φόρμα και διαθέσιμους. Ο Ρομπέρτο ​​Μαρτίνεθ μπορεί να εξετάσει κάποιες ελαφριές αλλαγές, δεδομένης της γρήγορης διαδοχής των ματς μετά τη δραματική νίκη της Δευτέρας επί της Σλοβενίας.

Θα υπάρξει μια επιβεβλημένη αλλαγή για τη Γαλλία με τον Αντριέν Ραμπιό να είναι τιμωρημένος. Υπάρχουν διάφοροι τρόποι με τους οποίους ο Ντιντιέ Ντεσάμπ θα μπορούσε να το αντισταθμίσει, αλλά μια επιλογή θα ήταν να επιστρέψει στο 4-2-3-1 με τον Αντουάν Γκριεζμάν να παίζει κεντρικά με τον Ουσμάν Ντεμπελέ να ανακαλείται δυνητικά στην ενδεκάδα.

Μονομαχίες παικτών

Πέπε vs Κίλιαν Μπαπέ

Το να αντιμετωπίσει τον Κίλιαν Μπαπέ θα είναι μια τεράστια πρόκληση για τον 41χρονο Πέπε που έκανε ένα μεγάλο λάθος στην παράταση απέναντι στη Σλοβενία ​​που θα μπορούσε να κοστίσει στην ομάδα του το παιχνίδι. Ωστόσο, ο Γάλλος σταρ δεν ήταν στα καλύτερά του στο Euro 2024, έχοντας κατά μέσο όρο 5,0 σουτ ανά παιχνίδι, αλλά σκόραρε μόνο μία φορά.

Μπρούνο Φερνάντες vs Νγκολό Καντέ

Ο Νγκολό Καντέ επέστρεψε για να εδραιώσει τη μεσαία γραμμή της Γαλλίας στο Euro 2024, έχοντας κατά μέσο όρο 2,3 τάκλιν και 0,8 κοψίματα ανά παιχνίδι μέχρι στιγμής. Θα του ανατεθεί να κρατήσει ήσυχο τον Μπρούνο Φερνάντες με τον παίκτη της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να έχει κατά μέσο όρο 2,0 βασικές πάσες και 2,3 σουτ ανά παιχνίδι στη Γερμανία.

Ραφαέλ Λεάο vs Ζυλ Κούντε

Ένα από τα αστέρια της Γαλλίας κόντρα στο Βέλγιο ήταν ο Ζυλ Κούντε που θεωρήθηκε ευρέως ως ο καλύτερος παίκτης της βραδιάς. Είναι πιθανό να αντιμετωπίσει τον ζωηρό Ραφαέλ Λεάο εδώ. Ο Πορτογάλος εξτρέμ δεν έχει σκοράρει ή δώσει ασίστ στο Euro 2024, αλλά κάνει κατά μέσο όρο 1,7 ντρίμπλες ανά παιχνίδι.