Bet Builder στο Ολλανδια – Γαλλια

Τόσο η Ολλανδία όσο και η Γαλλία ξεκίνησαν με νίκη στο Euro 2024 και τώρα το ζευγάρι έρχεται αντιμέτωπο σε αυτό το ματς που θα μπορούσε να κρίνει την πρωτιά του ομίλου D. Καμία από τις δύο ομάδες δεν ήταν υπερβολικά πειστική την πρώτη αγωνιστική, αλλά το μόνο πράγμα που είχε σημασία ήταν να εξασφαλίσει και τους τρεις βαθμούς σε αυτό τον δύσκολο όμιλο.

H καλύτερη Euro Offer aπό τη Novibet και τη Wolt!
Προσφορά* Ευρωπαϊκων διαστάσεων
Bonus Code EUROWOLT
Valid Until: Ιούλ 14, 2024
*New Players Only
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις διαθέσιμοι στο novibet.gr/info/oroi

Αναμένονται γκολ στη Λειψία

Οι πέντε από τις επτά τελευταίες αναμετρήσεις μεταξύ αυτών των δύο χωρών είχαν πάνω από 2,5 γκολ.

Σε κάθε έναν από τους τελευταίους έξι διεθνείς αγώνες της Ολλανδίας σημειώθηκαν τουλάχιστον τρία γκολ.

Η Γαλλία έχει σκοράρει τουλάχιστον δύο γκολ στα πέντε από τα επτά τελευταία παιχνίδια της κόντρα στους Ολλανδούς.

Η Ολλανδία έχει σκοράρει δύο ή περισσότερα γκολ στις πέντε από τις έξι τελευταίες αναμετρήσεις της.

Η Γαλλία είναι το οριακό φαβορί αυτού του παιχνιδιού με πιθανότητα επιτυχίας 46,2%, στις στοιχηματικες εταιριες, αλλά προβλέπω ένα ανταγωνιστικό 90λεπτο μεταξύ του ζευγαριού.

Η Γαλλία σημείωσε τέσσερις νίκες και μία ήττα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της κόντρα στην Ολλανδία, κερδίζοντας με 2-1 όταν το ζευγάρι συναντήθηκε την τελευταία φορά τον Οκτώβριο.

Η ομάδα του Ρόναλντ Κούμαν έμεινε πίσω στο εναρκτήριο παιχνίδι της με την Πολωνία μετά από 16 λεπτά, αλλά ανταποκρίθηκε καλά και μπήκε στην ανάπαυλα ισόπαλη χάρη στην ισοφάριση στο 29ο λεπτό του Κόντι Χάκπο της Λίβερπουλ.

Η Ολλανδία φαινόταν πάντα πιο επικίνδυνη στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά αποδείχτηκε σπάταλη μπροστά στο τέρμα μέχρι την εισαγωγή του Βάουτ Βέχορστ στο 81ο λεπτό, ο οποίος σκόραρε με το πρώτο του σουτ δύο λεπτά αργότερα.

Οι Ολλανδοί θα πρέπει να είναι πιο αποτελεσματικοί απέναντι στη Γαλλία αυτή την εβδομάδα, για να πάρουν κάτι από το παιχνίδι.

Ένα αυτογκόλ στο 38ο λεπτό αποδείχθηκε αρκετό για να κερδίσει η Γαλλία με 1-0 απέναντι σε μια σκληρή Αυστριακή ομάδα το βράδυ της Δευτέρας.

Η ισοπαλία μπορεί να ήταν το δίκαιο αποτέλεσμα, αλλά η Αυστρία δεν μπόρεσε να ισοφαρίσει, ενώ ο Κίλιαν Μπαπέ, ο οποίος είχε ένα αξιοπρεπές παιχνίδι, έπρεπε να φύγει νωρίς από το γήπεδο λόγω σπασμένης μύτης.

Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν ο επιθετικός της Ρεάλ Μαδρίτης θα αναρρώσει εγκαίρως για να αντιμετωπίσει την Ολλανδία, καθώς όλα τα καλά για τους Γάλλους έμοιαζαν να έρχονται μέσω του Μπαπέ εναντίον της Αυστρίας.

Σε ένα bet builder για το μεγάλο ματς Ολλανδια – Γαλλια, θα επιλέξω να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, να μπει τουλάχιστον ένα γκολ στο ημίχρονο, κάτω από πέντε κίτρινες κάρτες και over 3,5 προσπάθειες στην εστία για την Ολλανδία.

Η απόδοση φτάνει στο 5,40 στην Novibet.gr

Σε ένα Bet Builder θα επιλέξω το over 2,5 και Goal Goal και να σκοράρει ο Ολλανδός Ντεπάϊ και ο Γάλλος Γκριεζμάν, σε απόδοση 13,00 στην Novibet.gr