Bet Builder στο Ολλανδια – Αυστρια

Η Ολλανδία βρίσκεται στην κορυφή του ομίλου D, έχοντας συγκεντρώσει τέσσερις βαθμούς από τους δύο πρώτους αγώνες της και αρχίζει να πιστεύει ότι μπορεί να φτάσει μέχρι το τέλος και να κερδίσει το Euro 2024. Οι παίκτες του Ρονάλντο Κούμαν μπορούν να θεωρηθούν άτυχοι που δεν κέρδισαν τη Γαλλία με 1-0, αφού ακυρώθηκε γκολ για οφσάιντ, σε μία οριακή κατάσταση.

Η Αυστρία προέρχεται από τη νίκη της με 3-1 επί της Πολωνίας, έτσι οι άνδρες του Ραλφ Ράνγκνικ είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση.

H καλύτερη Euro Offer aπό τη Novibet και τη Wolt!
Προσφορά* Ευρωπαϊκων διαστάσεων
Bonus Code EUROWOLT
Valid Until: Ιούλ 14, 2024
*New Players Only
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις διαθέσιμοι στο novibet.gr/info/oroi

Μονομαχία πρόκρισης το Ολλανδια – Αυστρια

Και οι δύο ομάδες έχουν σκοράρει στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Αυστρίας.

Τρεις από τις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις μεταξύ αυτών των δύο χωρών ολοκληρώθηκαν με τις δύο ομάδες να σκοράρουν.

Πάνω από 2,5 γκολ σημειώθηκαν σε πέντε από τις έξι τελευταίες αναμετρήσεις της Ολλανδίας.

Σε τρία από τα πέντε τελευταία ματς της Αυστρίας σημειώθηκαν τουλάχιστον τρία γκολ.

Η Ολλανδία είναι η αναμενόμενη νικήτρια αυτού του παιχνιδιού με πιθανότητα 41,7% σύμφωνα με τις εταιριες στοιχηματων, αλλά προβλέπω ένα στενό και ανταγωνιστικό 90λεπτο μεταξύ αυτών των δύο εθνικών.

Οι Ολλανδοί έχουν εξασφαλίσει πέντε νίκες από τα πέντε τελευταία παιχνίδια τους εναντίον της Αυστρίας, κερδίζοντας με 2-0 όταν το ζευγάρι αναμετρήθηκε στο Euro 2021.

Η Ολλανδία έμεινε χωρίς τέρματα εναντίον της Γαλλίας τη δεύτερη αγωνιστική, αλλά ήταν απογοητευμένη με τους διαιτητές καθώς το γκολ του Τσάβι Σάιμονς ακυρώθηκε για οφσάιντ όταν ο εν λόγω παίκτης δεν παρενέβαινε στο παιχνίδι.

Παρόλα αυτά, η ισοπαλία ήταν αρκετή για να κρατήσει την ομάδα του Ρονάλντο Κούμαν στην κορυφή του ομίλου D προχωρώντας στον τρίτο και τελευταίο γύρο των αγώνων όπου θα αντιμετωπίσει άλλη μια δύσκολη δοκιμασία κόντρα στην Αυστρία. Οι Ολλανδοί έχουν καλό ρεκόρ απέναντι στους αντιπάλους της Τρίτης κερδίζοντας οκτώ, δύο ισοπαλίες και έχασαν μόλις τρεις από τις προηγούμενες 13 αναμετρήσεις τους.

Η Αυστρία δεν ήταν στα καλύτερά της στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα της κόντρα στην Πολωνία, αλλά κατάφερε να μπει στην ανάπαυλα με 1-1.

Η εισαγωγή του Πάτρικ Γουίνερ αμέσως μετά την ανάπαυλα άλλαξε το παιχνίδι, με τους Αυστριακούς να κυριαρχούν στο δεύτερο ημίχρονο, σκοράροντας δύο φορές και κερδίζοντας το παιχνίδι με 3-1.

Με τους πρώτους βαθμούς της στο ταμπλό, η Αυστρία είναι πλέον γεμάτη αυτοπεποίθηση και υπάρχει μια καλή πιθανότητα ότι μια ισοπαλία κόντρα στους Ολλανδούς θα ήταν αρκετή για να τους δούμε να προκρίνονται στη φάση των νοκ άουτ ως μία από τις καλύτερες ομάδες στην τρίτη θέση.

Στο bet Builder για αυτή την αναμέτρηση θα επιλέξω να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, να μπει τουλάχιστον ένα γκολ στο ημίχρονο, under 4,5 κάρτες συνολικά και under 1,5 κάρτες στο ημίχρονο.