Bet Builder στο Τσεχια – Τουρκια

Η δεύτερη θέση είναι προς διεκδίκηση στον όμιλο F, με την Πορτογαλία να έχει ήδη εξασφαλίσει την πρώτη θέση, και η Τουρκία είναι αυτή που είναι στην ισχυρότερη θέση. Η ομάδα του Βιντσένσο Μοντέλα αντιμετωπίζει την Τσεχία το βράδυ της Τετάρτης, όπου αν μπορέσει να αποφύγει την ήττα, θα παραμείνει στο Euro 2024, αλλά μια ήττα θα έδινε την πρόοκριση στην Τσεχία.

H καλύτερη Euro Offer aπό τη Novibet και τη Wolt!
Προσφορά* Ευρωπαϊκων διαστάσεων
Bonus Code EUROWOLT
Valid Until: Ιούλ 14, 2024
*New Players Only
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις διαθέσιμοι στο novibet.gr/info/oroi

Παιχνίδι με γκολ στο Τσεχια – Τουρκια

Η Τουρκία έχει κερδίσει κάθε από τα τρία τελευταία παιχνίδια της κόντρα στην Τσεχία.

Και οι δύο ομάδες έχουν σκοράρει σε κάθε μία από τις έξι τελευταίες αναμετρήσεις της Τσεχίας.

Τέσσερα από τα έξι τελευταία ματς της Τουρκίας ολοκληρώθηκαν με πάνω από 2,5 γκολ συνολικά.

Η Τσεχία έχει πετύχει τουλάχιστον τρία γκολ στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της.

Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί σε αυτή την αναμέτρηση στις στοιχηματικες εταιριες.

Η Τουρκία έχει κερδίσει τρία και δύο ήττες από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της κόντρα στην Τσεχία, εξασφαλίζοντας τη νίκη με 2-1, σε φιλικό αγώνα το 2022.

Η Τσεχία μπόρεσε να διεκδικήσει έναν βαθμό απέναντι στη Γεωργία τη δεύτερη αγωνιστική και τώρα το μέλλον της στο Euro 2024 θα είναι ένα παιχνίδι «must-win» με την Τουρκία.

Οι Γεωργιανοί πήραν το προβάδισμα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, αλλά ο Πάτρικ Σικ ισοφάρισε στο 59ο λεπτό πριν τραυματιστεί και πρέπει να αποσυρθεί από το παιχνίδι.

Η απώλεια του πρώτου σκόρερ της από το τελευταίο Euro, Σικ, θα είναι ένα μεγάλο πλήγμα ενόψει ενός μεγάλου αγώνα με την Τουρκία, στο οποίο η Τσεχία θα πρέπει να είναι στα καλύτερά της, οπότε θα ελπίζει ότι ο τραυματισμός δεν είναι πολύ σοβαρός.

Η Τουρκία δεν εμφανίστηκε πραγματικά στο παιχνίδι της κόντρα στην Πορτογαλία και κατέληξε εύκολα ηττημένη στο τέλος.

Αναμένω σκληρό παιχνίδι με έντονες συγκινήσεις στο Τσεχια – Τουρκια, έτσι στο Bet Builder θα επιλέξω να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, να μπουν πάνω από δύο γκολ και ένα γκολ στο ημίχρονο, σε συνδυασμό με το over 7,5 κόρνερ και over 4,5 κίτρινες κάρτες στο παιχνίδι.